Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Europos Parlamento rinkimai

2024 m. birželio 9 d. vyks Europos Parlamento rinkimai, kuriuose Lietuva rinks 11 europarlamentarų. Laisvės partijos nariai ir simpatikai nusprendė, kad Laisvės partijos sąrašą ves Dainius Žalimas ir Remigijus Šimašius. Su pilnu mūsų kandidatų sąrašu ir mūsų rinkimine programa galite susipažinti čia: 

 

 

Sėkmingai rinkimų kampanijai reikalingi ne tik kandidatai, bet ir finansinė parama. Kviečiame mus paremti jau šiandien, pervedant aukas į partijos sąskaitą. Tai galite padaryti šiais rekvizitais:

Paramos gavėjas: Laisvės partija
Sąskaitos Nr.: LT257300010182609672
Mokėjimo paskirtis: žodis „Auka“ ir asmens
kodas, jeigu aukojama daugiau nei 50 eurų


Atmintinė aukotojui:

  • Aukoti 2024 m. birželio 09 d. Europos Parlamento rinkimų kampanijai gali tik fiziniai asmenys. Aukoti galima kelis kartus.
  • Aukoti daugiau negu 50 eurų gali tik tas fizinis asmuo, kuris yra deklaravęs savo pajamas už praėjusius 2022 metus. Aukojant 50 eurų ir mažiau šis reikalavimas netaikomas.
  • Jeigu aukojate daugiau nei 50 eurų, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti žodį „Auka“ ir savo asmens kodą. Ši informacija reikalinga, kad galėtume deklaruoti Jūsų auką Vyriausiąjai rinkimų komisijai kaip reikalauja įstatymas. Asmens kodas viešai neskelbiamas.
  • Bendra aukotojo aukų, išskyrus mažas aukas, ir politinei partijai sumokėtų nario mokesčių suma per kalendorinius metus negali viršyti 10 proc. aukotojo deklaruotų metinių pajamų.