Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Birutė
Andruškaitė

Mano prioritetai

1
3
Proveržio technologijos aplinkosaugai
Klimato kaita, aplinkos tarša yra ypatingai aktualūs modernaus pasaulio iššūkiai, kuriuos reikalinga spręsti. Skatinkime žalias inovacijas, ekologines problemas sprendžiančių technologijų kūrimą vandens, oro ir dirvožemio taršos prevencijai bei taršos padarinių šalinimui.
Žiedinė ekonomika
Šiandien atliekų antrinio panaudojimo sistema nėra pakankamai efektyvi, žiedinė ekonomika įgyvendinama pasyviai. Atliekos, tinkamos perdirbti, neturi būti laikomos atliekomis, gamybai reikalingi resursai turi būti naudojami tvariai, skatinama išmani ir beatliekė gamyba, ekologinis dizainas.
Klaipėda- mėlynųjų inovacijų centras
Baltijos jūra- viena labiausiai užterštų jūrų pasaulyje. Siekdami prisidėti prie Baltijos jūros ir Kuršių marių švarinimo, Klaipėdos miesto oro taršos mažinimo, ieškokime ir remkime technologines inovacijas vandens valymui ir taršos prevencijai.

Biografija

Aš- aplinkosaugos entuziastė, mažos įmonės savininkė. Didžiausias mano turimas turtas, kurio vertei turto deklaracijose neužtektų eilučių- mano šeima. Namuose turiu dvi kates- Borą Borą ir Samsarą- abi atkeliavo iš gyvūnų prieglaudos. Įdomus faktas: 2019 metais Briuselyje pristačiau savo idėją Europai- skatinti atsinaujinančios energijos naudojimą miestuose, kuri, kartu su kitomis 10 idėjų Europai, sulaukė 11 mln. europiečių balsų. Mano gimtinė- Žemaitija, Plungės rajonas. Lygiagrečiai su viduriniu išsilavinimu, šalia visuomet buvo menas- dailė. Baigiau Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklą, o vidurinį išsilavinimą įgijau Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Galbūt būtent E. Balsio oratorija „Nelieskite mėlyno gaublio“, išgirsta gimnazijoje, lėmė, kad visam laikui įgijau norą domėtis klimato kaita, vertinti žalias inovacijas, saugoti mūsų aplinką. Šiandien ši oratorija įgauną naują prasmę- saugoti mūsų mėlynąjį gaublį nuo mūsų taršos ir resursų švaistymo. Aukštąjį išsilavinimą tarptautinio verslo administravimo srityje įgijau LCC tarptautiniame universitete ir savo alma mater esu dėkinga ne tik už žinias, bet ir toleranciją bei globalų požiūrį. Studijų metais dirbau, o studijoms baigiantis, ieškodama verslo praktikos galimybių, įkūriau mažą verslo konsultacijų įmonę. Lygiagrečiai domėjausi atliekų tvarkymo aspektais, žaliomis inovacijomis ir šiandien laikau tai vienu didžiausių prioritetų, kuomet, spręsdami aplinkos taršos klausimus, mes galime ne tik užtikrinti švaresnę aplinką, bet taip pat sukurti inovatyvias darbo vietas, paskatinti visuomeninių organizacijų veiklą, lyderiauti žaliųjų inovacijų rinkoje.  

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
3
Matome ne tik problemą: Baltijos jūros ir uosto tarša- galimybė tapti mėlynųjų inovacijų centru August 1 Aplinkos apsauga ir inovacijos Baltijos jūra- ketvirta pagal užterštumą jūra pasaulyje, bet pastarąjį faktą reikėtų vertinti ne kaip pretekstą nieko nedaryti, o kaip argumentą vertinti mūsų marias ir jūrą, investuoti į mėlynąsias inovacijas.
Daugiau
Iš vartotojo į resurso valdytoją April 20 Atsakingas vartotojas Jau šiandien matuojamės lėtesnę rinką. Po pramonės revoliucijos atkeliavusi prieinamumo banga, taip niekada nenuslūgusi, galbūt lėtės, nes suprasime- kokybė laimi prieš kiekybę,o vartotojiškumas- žalingas gamtai.
Daugiau
Pasikartojusi respiratorių krizė: nustokime apsimesti, kad juodoji gulbė neegzistuoja March 31 Aplinkosaugos krizės Neprognozuojamas krizes pavadinkime „juodąją gulbe“, kaip jas pakrikštijo Nassim Nicholas Taleb. Šiandien žiūrime tiesiai juodajai gulbei į snapą, tačiau ar mūsų numylėta valdžia moka pasiruošti „juodajai gulbei"?
Daugiau