Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Brigita
Guobė

Mano prioritetai

1
3
Donorystė – jėga.
Mūsų visų gyvenimai yra vieninteliai ir nepakartojami, o donorystė yra didžiausia dovana, kurią vienas žmogus gali padovanoti kitam. Suteikime daugiau šansų ir galimybių žmonėms, kurie laukia organų transplantacijos, tapti visaverčiais visuomenės nariais.
Vaistų kokybės politika.
Pigiausių vaistų politika turi būti keičiama. Kodėl verčiame savo piliečius rinktis tarp kainos ir kokybės? Žmonėms turi būti skiriami ne pigiausi vaistai, o tinkamiausi, išlaikant galimybę pasirinkti. Sveiksime greičiau ir sklandžiau, jei gydytojai galės parinkti geriausius gydymo metodus.
Darbo rinka visiems.
Kiekvienas žmogus turi jaustis visaverčiu visuomenės nariu ir žinoti, kad jam bus suteiktos lygios galimybės gauti darbą ir atlygį. Užtikrinkime neįgaliųjų įsidarbinimo galimybes, neleiskime diskriminuoti dėl turimos negalios. Sodros, Užimtumo tarnybos reformos yra būtinos.

Biografija

Norintiems džiaugtis! Gera žinoti, kad jau yra Laisvės karta, kuri užaugo ir subrendo, ir kuri ateina keisti ir džiuginti Lietuvą! Gera žinoti, kad galime ne tik imti, bet ir duoti sau, kitiems, piliečiams, valstybei bei tautai. Norint džiaugtis užtikrinta ateitimi, reikia tikėti Laisvės karta ir suteikti šansą daryti pokyčius! Mes esame laisvi ir galimybės yra neribotos, tad pabandykime duoti, juk tai yra gerokai smagiau, negu tik imti. KELETAS FAKTŲ - Gimiau ir augau Kaišiadoryse. Vytauto Didžiojo universitete įgijau politikos mokslų bakalauro kvalifikacinį bei diplomatijos ir tarptautinių santykių magistro kvalifikacinį laipsnius. Nuo 2007 iki 2013 metų dirbau tarptautinėse kompanijose Estijoje ir Nyderlanduose. Dėsčiau politikos mokslų pagrindus SMK. Nuo 2017 metų Vilniaus miesto Tarybos nario visuomeninė padėjėja. Šiuo metu dirbu tarptautinėje kompanijoje, esu profesionali felinologė. Aktyviai propaguoju donorystės idėjas.

Prisidėk

Bendraukime

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

Susipažinkite su mano istorija February 3 Mano liga nėra mano gyvenimo ašis, ji tik viena iš daugelio detalių, kuri padeda gyventi įdomiai ir prasmingai.
Žiūrėkite

Bendraukime