Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Edgaras
Maščinskas

Mano prioritetai

1
5
Gyvūnų gerovė ir apsauga
Man svarbus etiškas elgesys su gyvūnais – turime užtikrinti kuo geresnes sąlygas namuose bei fermose laikomiems gyvūnams ir maksimaliai sumažinti šių gyvūnų kentėjimą. Stiprinsiu gyvūnų nepriežiūrą, žiaurų elgesį ar netinkamas laikymo sąlygas savininkui griežtinsime įspėjimus ir baudas.
Sėkminga valstybės tarnyba
Valstybės tarnyba yra labai politizuota, mums reikia radikalių reformų, kad būtų atkurtas pasitikėjimas viešuoju administravimu ir padidinta paslaugų kokybė. Sieksiu kad tarnautojų atlyginimai būtų adekvatūs, o dirbantys specialistai profesionalūs.
Žvejyba Kuršių mariose
Inicijuosiu atskirus sprendimus būtent vandens ir žuvų išteklių tausojimo. Sieksiu apriboti ar net uždrausti žvejybą Kuršių mariose. Sieksiu užtikrinti tvarų gamtos išteklių naudojimą ir atkurti žuvų populiaciją Kuršių mariose.
Pajūrio mobilumas ir transportas
Skatinsiu plėtoti prieinamumą pėstiesiems ir dviratininkams prie įvairių mikromobilumo priemonių, plėtosime naujus dviračių takus, o prie transporto sistemos mazgų numatyti įrengti visiems prieinamas saugias ir patrauklias dviračių stovėjimo vietas ir aikšteles.
Pajūrio miško gerovė ir miškininkystė
Sieksiu išsaugoti, auginti ir puoselėti Lietuvos pajūrio miškus. Didinsime Lietuvos miško plotą: panaudodami turimus valstybinės žemės išteklius ir esant poreikiui, papildomai supirkdami privačias valdas, kiekvienais metais sodinsime medžius ir didinsime Lietuvos miško plotą.

Biografija

Kodėl į Seimą? Nusprendžiau dalyvauti Seimo rinkimuose, nes pavargau nuo įvairiausių skverbauskų, draudimų ir šiaip demagogijos. Aš tikiu, kad Lietuvių tauta yra laisva, atsakinga ir savarankiška kuri turi ambicijų, ir trokšta puoselėti įvairovę bei pasauliui atvirą valstybę, kurioje nėra korupcijos, vyrauja vienodos žmogaus tesės visiems, tausojama gamta bei jos ištekliai. Aš užaugau Palangoje, bet baigęs studijas išvažiavau studijuoti į užsienį ir įgyti tarptautinės patirties. Šiandien esu politologas, turintis žmogaus teisių ir užsienio politikos specializaciją. Jungtinėje Karalystėje Portsmuto universitete įgijau politikos mokslų ir Europos studijų bakalauro kvalifikacinį laipsnį, vėliau plėtojau studijas Belgijoje KU Leuveno universitete. Jau daugiau kaip dešimt metų dirbu užsienio tarptautinėse organizacijose. Nuo 2015 dirbu Briuselyje, Europos regionų komiteto liberalų ir demokratų frakcijoje kur teikiu politines konsultacijas skaitmeninių ryšių ir politikos srityje. Panašu, kad šiandien politikoje daugiau laiko praleidžiame ginčydamiesi tarpusavyje, o ne susitelkdami į svarbius dalykus. Lietuvos politikoje trūksta naujų idėjų, jaunos ambicijos ir šviežios pradžios. Savo kandidatūra norėčiau atkreipti dėmesį į gana ribotas politikos sritis, tokias kaip gyvūnų teisės, mobilumas ar net žvejyba.