Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Karolis
Žemaitis

Mano prioritetai

1
3
Inovacijos – valstybės prioritetas
Lietuva išsiskiria Europos Sąjungoje itin mažomis privataus sektoriaus išlaidomis moksliniams tyrimams ir eksperimentinei veiklai. Būtina užtikrinti valstybės mechanizmus, skatinančius inovacijų proveržį šalies ekonomikoje. Plačiau - skaitykite apačioje.
Mažesnis investicijų apmokestinimas
Siekiant aktyviau pritraukti tiesiogines užsienio investicijas ir prisidėti prie šalies ekonominio augimo turime užtikrinti konkurencingą mokestinę aplinką. Plačiau - skaitykite apačioje.
Startuoliams palanki aplinka
Siekdami pagerinti jaunų verslų galimybę pritraukti investicijų plėtrai ekonominio sunkmečio laikotarpiu, įvesime investicijų smulkioms įmonėms ir startuoliams planą – Seed Enterprise Investment Scheme. Plačiau - skaitykite apačioje.

Biografija

Esu Nepriklausomybės kartos vaikas, užaugęs jau laisvoje Lietuvoje, Kaune. Didžiąją dalį savo profesinio gyvenimo paskyriau darbui dėl Lietuvos ekonominės gerovės ir proveržio. Dirbau agentūroje „Investuok Lietuvoje“, vėliau vadovavau agentūros „Go Vilnius“ verslo skyriui. Baigiau ekonomikos ir politikos bakalauro bei vadybos magistro studijas ISM universitete.

Profesinę karjerą pradėjau Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje (LiJOT) atstovaujant Lietuvos jaunimo organizacijas europinėse NVO platformose bei Europos Sąjungos institucijose. Vėliau dirbau projekte „Misija Sibiras“ užtikrinant šios vienos svarbiausių pilietiškumo iniciatyvų augimą ir plėtrą.

Nuo 14-os metų esu aktyvus Lietuvos skautijos narys. Mėgstu aktyvų laisvalaikį gamtoje.

Prisidėk

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
7
Kaunas is the new normal! August 15 Ar žinot, kas yra geriausiai pasiruošęs atlaikyti pandemiją? 😷 Kaunas. 💚 Kodėl?
Skaityti toliau
Vilnius-Kaunas pėsčiomis July 16 Iš Vilniaus į Kauną galite važiuoti mašina, autobusu, traukiniu, netgi skristi lėktuvu (tiesa, su persėdimu Varšuvoje). Bet maršrutų kaip atstumą tarp miestų efektyviai įveikti pėsčiomis aš neradau.
Skaityti toliau
Pirmyn prie darbų July 9 Aš prieš priimdamas sprendimą kandidatuoti į Seimą ar ne, ilgai galvojau kokia to prasmė.
Skaityti toliau
Mano rinkimų prioritetai išsamiai July 9 Kviečiu susipažinti su išsamiai aprašytais ir pagrįstais pagrindinėmis programinėmis nuostatomis.
Skaityti toliau
Grįžtu namo! May 18 Prieš daug metų, dar būnant vaiku, su šeima išsikraustėme iš Kauno. Mieste nebegyvenau, bet jis manęs nepaleido.
Skaityti toliau
Veiksmų planas ekonominiams iššūkiams suvaldyti May 6 Laisvės partija siūlo veiksmų planą nacionaliniu ir savivaldos lygmeniu, išskirdama pagalbą žmonėms, pagalbą verslams ir krizės teikiamas galimybes.
Skaityti toliau
Laisvės partijos rinkiminė programa July 1 Kviečiu susipažinti su pilna Laisvės partijos Seimo rinkimų programa
Skaityti toliau