Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Kasparas
Adomaitis

Mano prioritetai

1
3
Lyderystė bioekonomikoje
Bioekonomika - tai tvarus, bet tuo pačiu ir produktyvus mūsų gamtos išteklių panaudojimas. Tik tikslingos investicijos gali mums padėti tai padaryti. Kol skandinavijos šalys spėriai ruošia ir įgyvendina bioekonomikos plėtros strategijas, Lietuvos 'Ateities ekonomikos DNR' tokios krypties nerasite.
Aplinkosaugos skaitmenizavimas
Formaliai aplinkos teršimas yra reguliuojamas, bet praktikoje neturime įrankių užtikrinti įstatymų priežiūros. Grigeo, Alytaus padangų gaisras išryškino mūsų skaudulius. Skaitmenizacija, priežiūros procesų efektyvumas, inspektorių kompetencija turi užtikrinti aplinkosaugos įstatymų priežiūrą!
Už taršą turi mokėti teršėjai!
Kiekvieno produkto kainoje turi atsispindėti žala, sukeliama jo gamybos. Mūsų mokestinė politika turi būti palanki gamtai draugiškiems produktams; turime nebijoti adekvačiai apmokestinti taršią gamybą.

Paaukok kandidato kampanijai

Biografija

Gimiau 1983m. ir augau Vilniuje. Mėgstu MOKYTIS - pirmąsias studijas baigiau Rygoje Stokholmo EKONOMIKOS aukštojoje mokykloje. Vėliau – jau Vilniuje, studijavau PSICHOLOGIJĄ ir POLITIKOS MOKSLUS. Per savo karjerą esu buvęs projektų lyderystės LEKTORIUMI, taip pat kelerius metus kūriau ir plėtojau NUOSAVĄ VERSLĄ. Šiuo metu, jau devintus metus, tarptautinėje įmonėje esu MIESTŲ statistikos ir ekonomikos ANALITIKAS. Esu aktyviai įsitraukęs ir į VILNIAUS miesto SAVIVALDĄ - į miesto finansus ir kitus klausimus gilinuos Vilniaus miesto tarybos ekonomikos komitete. Esu LAIMINGAS trijų vaikų tėvas -  su žmona Rūtene auginu du sūnus ir dukrą.

Naujienos

1
4
Trys COVID pamokos: ruoštis, nemeluoti, nebijoti July 1
Trys COVID pamokos
Geriausia aplinkosauga - sovietų palikimo griovimas
Geriausia aplinkosauga
Bioekonomikos aušra: pabaikime Lietuvos trinkelizaciją
Bioekonomikos aušra
Lietuvos konkurencingumas, klimatas, tarša ir Viktoras Uspaskichas
Lietuvos konkurencingumas, klimatas, tarša ir Viktoras Uspaskichas