Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Marius
Dijokas

Mano prioritetai

1
3
Skaitanti visuomenė
Mes turime sugrįžti prie knygų! Nesvarbu, popierinių ar elektroninių. Skaitymas išlaisvina, praplečia akiratį, skatina kūrybiškumą taip grįsdamas kelią į laimingą valstybę.
"Žaliasis mokslas"
Nuo žiedinės ekonomikos iki dar platesnio mūsų kasdienybėje sukuriamų šiukšlių ir atliekų rūšiavimo. Pasitelkiant naujausius mokslinius atradimus bei skatinant dar platesnius tyrimus aplinkosaugos srityje, tam kad mes patys, mūsų vaikai ir jų vaikai gyventų santarvėje su gamta.
Vienijantis menas
Gerą spektaklį, puikaus dailininko parodą turi turėti galimybę išvysti visi. Nepriklausomai nuo socialinės padėties, gyvenamosios vietos. Kultūros politika turi įtraukti, skatinti domėtis, o menininkus nevaržomai kurti.

Biografija

Gimiau dviejų sistemų sandūroje. Pirmuosius 9 metus jau sąmoningu žvilgsniu mačiau sovietinės sistemos agoniją, o pastaruosius 30 metų laisvos Lietuvos sužydėjimą. Mano gimtoji vieta taip pat tarp dviejų regionų - Žemaitijos ir Aukštaitijos (Gaižaičių k., Joniškio r. sav.), o moksleiviški metai prabėgo jau arčiau Joniškio miesto (Kalnelio k.). Esu Joniškio "Aušros" gimnazijos absolventas. Turiu du teisės bakalauro laipsnius. Vienas įgytas Kauno kolegijoje (profesinis bakalauras), kitas Mykolo Romerio universitete. Jau studijų metais pradėjau dirbti pagal savo turimą teisininko profesiją. Iš pradžių Vilniaus m. 32-ame notarų biure, o vėliau ir Lietuvos mokslo taryboje, kurioje esu teisininkas ir dabar. Vienas iš mano pomėgių sąlygojo, kad tapau Vilniaus fotografų klubo "Fotokablys" valdybos nariu, o vėliau ir prezidentu. Šiuo metu fotografija likusi daugiau įkvėpimo veikla (fotografuoju juostiniu fotoaparatu). Pastaruosius septynerius metus didžiulė mano aistra yra bėgimas. Prieš trejus metus nusprendžiau žengti toliau ir išbandyti ultra bekelės bėgimą (distancijos viršijančios klasikinio maratono 42,195 km ilgį). Esu įveikęs ne vieną ultra kalnų bėgimą, nubėgau garsųjį Bostono maratoną, keletą kartų atstovavau Lietuvai Pasaulio bekelės bėgimo čempionatuose. Likę mano pomėgiai irgi glaudžiai siejasi su mano keliamais klausimais politinėje veikloje - mėgstu skaityti, domiuosi menu. Visada pabrėžiu aplinkiniams neginčijamą apsiskaitymo vertę kuriant gražesnę ir laimingesnę valstybę. Mėgstu aktyviai keliauti, esu pėsčiomis nuėjęs garsųjį Camino de Santiago kelią (+ kelią iki vandenyno), viso apie 900 km. Moku anglų ir rusų kalbas, o žinodamas, kad naujos kalbos įsisavinimas neleidžia senti smegenims, mokausi prancūzų ir danų kalbų. 

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
2
Mano blog'as August 19 Mano minčių spiečius apie keliones ir bėgimą.
No Limits.
Ar patogu bėgti su kauke? O dainuoti? August 21 Ribojimai; kaukės; bėgimas Pamąstymai naujausių (grįžtančių) ribojimų tema
Ar patogu bėgti