Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Marius
Matijošaitis

Mano prioritetai

1
5
Ugdysime laisvus ir kūrybingus žmones
Motyvuoti mokytojai padės kiekvienam vaikui rasti jo sėkmės raktą ir augins kūrybingas, savarankiškas, drąsias asmenybes.
Džiaugsimės švaria Lietuvos gamta
Saugosime Lietuvos gamtą ir klimatą, kad juo galėtume džiagtis ne tik mes, bet ir ateities kartos.
Mokesčiai taps ne našta, o investicija
Mokesčiai taps investicija į kokybiškas, laiku suteikiamas viešąsias paslaugas. Mažinsime biurokratiją, kelsime griežtus reikalavimus valstybės teikiamų paslaugų kokybei ir prieinamumui.
Žmogaus teisės - visiems
Vienodos žmogaus teisės visiems įsitvirtins visose gyvenimo srityse.
Palaikysime dirbančius ir kuriančius
Žmonės gyvens patogiau ir turtingiau, jei valdžia palaikys į iniciatyvas ir ambicingai investuos į ateitį.

Biografija

Esu Marius Matijošaitis, Laisvės partijos kandidatas Kauno Savanorių vienmandatėje apygardoje. Esu gimęs ir užaugęs Kaune, trečios kartos kaunietis, buhalterės ir elektronikos inžinieriaus sūnus. Mokiausi Kauno humanitarinėje pradinėje mokykloje, Simono Daukanto vidurinėje ir "Saulės" gimnazijoje. Esu daugybės istorijos konkursų laureatas, laimėtojas, JTO simuliacijos debatininkas. 2010-2012 m. Vytauto Didžiojo universitete sėmiausi edukologijos, istorijos, teisės ir prancūzų kalbos žinių. Po mokyklos baigimo, 2012 m. aukštojo mokslo bakalauro siekiau užsienyje - Aberdyno universitete. 2016 m. įgavau MA klasifikaciją tarptautinių santykių ir politikos mokslų srityje. Ragavau makroekonomikos, moralinės filosofijos, logikos, epistemologijos, istorijos, globalios politinės ekonomikos ir vystymosi studijų kursų. Specializavausi nagrinėti kraštutinių dešiniųjų ir populistų partijų retoriką, taip pat - post sovietinės erdvės plonybes. Bakalauro disertaciją rašiau apie ksenofobijos problematiką Europos regione. Grįžęs į Lietuvą dirbau vadovaujančioje pozicijoje tarptautinio verslo sektoriuje, transporto vadybininku. Nuo pat Laisvės partijos steigimo pradžios prisidėjau prie įvairių iniciatyvų, nes tikiu mūsų skleidžiamomis idėjomis. Man svarbiausios sritys yra kultūra, švietimas, užsienio politika ir išeivija.

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
8
Seimo rinkimai 2020. Vienmandačių rinkimų apygardų debatų II turas: Savanorių apygarda October 15
Nuoroda į įrašą
Visuomenės iniciatyva Ramučiuose pirmą kartą vyks rinkimų debatai dėl Seimo nario mandato October 19 Nuoroda į įrašą: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=cv2nlDq_7iE&fbclid=IwAR1OwRk-O5JB-pTvZCIKGnIhY688Zfviv-GPOvsP51_qbug55BdOn19h3fI&app=desktop&ab_channel=Ramu%C4%8Diai
Debatai dėl seimo nario mandato
Debatai, debatai, debatai! October 8
Praėję debatai
Ar tai sutapimas? Taip. Daryčiau tai, kad ir kokia mano pavardė bebūtų. October 1
Ar tai sutapimas? Taip.
Pasinaudoję humanitarine išimtimi į Lietuvą atvyko pirmieji baltarusiai August 17
Baltarusiai Kaune
Mano trys darbai Lietuvai September 10
Trys darbai Lietuvai
Manobalsas.lt atsakymai
Manobalsas.lt atsakymai
Mokymai su regiono žurnalistais
Mokymai su regiono žurnalistais