Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Mindaugas
Tarnauskas

Mano prioritetai

1
5
Rinkėjams, kuriems rūpi
Laisvės partiją įkūrėme, nes tikime laisvos, kūrybingos, atsakingos, drąsios Lietuvos ateitimi. Tikiu, kad už valdžios barikadų ateina nauja Laisvės karta, kuri neša viltį, kad paprastumas, aiškumas, pagarba ir pasitikėjimas laisva žmogaus valia, bus tie matai, kuriais gyvens ateities Lietuva.
Švari ir tvari Lietuva
Saugosime Lietuvos gamtą ir klimatą, kad juo galėtume džiaugtis ne tik mes, bet ir ateities kartos. Turime būti žaliųjų inovacijų priešakyje. Užtikrinsime, kad miestų plėtra, ūkio šakos, transportas, švietimas tausotų gamtą ir skatintų atsakingą vartojimą.
Prieinama aplinka startupams
Pasitikėkime kuriančiais darbo vietas. Pirmuosius dvejus veiklos metus įmones atleisime nuo mokesčių. Bent 3% BVP skirsime moksliniams tyrimams ir plėtrai. Skatinsime inovacijas. Radikaliai privalome mažinti biurokratiją ir atverti valstybės valdomus duomenis visuomenei ir verslui.
Komunikacija ir žmogaus teisėmis paremtas tautos atstovavimas
Žinau, kad individo laisvę lydi ir individuali atsakomybė – tai reiškia atsakomybę už savo veiksmus, pagarbą ir pasitikėjimą kitais piliečiais bei tikėjimą, kad jie patys geriau nei bet kas kitas gali tvarkytis savo gyvenime ir priimti sau svarbius sprendimus.
IT kalba mokyklose ir prestižinė mokytojo profesija
Užtikrinsime, kad mokytojo atlyginimas į mokyklą pritrauktų geriausius specialistus. Skatinsime individualizuotą mokymą, kūrybiškumo, socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymą. Šalia lietuvių, anglų įtvirtinsime trečią – IT kalbą. Dirbsime, kad mokytojo profesija taptų prestižine.

Biografija

Kandidatas į Baltijos rinkiminę apygardą Klaipėdoje. Gimė 1988 m. kovo 22 d. Šakiuose. Šiaulių universiteto Humanitariniame fakultete įgijo Filosofijos ir pilietinio ugdymo bakalaurą, vėliau mokėsi viešųjų ryšių vadybos Mykolo Romerio universitete. 2009-2011 m. buvo Šiaulių liberalaus jaunimo organizacijos vadovas. 2011-2015 m. dirbo Vilniaus miesto savivaldybėje Vilniaus ir Kauno dvimiesčio koordinatoriumi, vėliau vyr spec. Investicinių projektų skyriuje. 2015-2017 m. dirbo Namų priežiūros centro projektų vadovu. 2017 m. MB Onyx LT Klaipėdos regiono vadovas Nuo 2017 m. privačios įmonės savininkas ir direktorius. Nuo 2015 m. yra Šakių rajono savivaldybės tarybos narys, iki 2019 m. kontrolės komiteto pirmininkas, nuo 2019 m. Ūkio ir verslo komiteto pirmininko pavaduotojas. Nuo 2019 m. birželio 1 d. Laisvės partijos pirmininkės pavaduotojas. Labdaros ir paramos fondo „Gera dalytis“ steigėjas, asociacijos „Vieningi Zanavykai“ direktorius. Domisi technologijomis, inovacijomis, sportu, politika. Kalba anglų kalba.

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
5
Kandidatas į Baltijos rinkiminę apygardą August 7 Klaipėda visada buvo progresyvių ir liberaliai mąstančių žmonių miestas, todėl Laisvės partijai [Klaipėda] yra be galo svarbi ir dėl to, tai dar didesnis iššūkis man.
Jūsų kandidatas Klaipėdoje, Baltijos rinkiminėje apygardoje
Už švarią Baltiją ir socialiai atsakingą verslą! August 9 Aplinkos apsaugos ministerija ir jai pavaldžios institucijos privalo griežčiau kontroliuti Baltijos jūros teršėjus, kad poilsiautojams nereiktų žiūrėti į bangose raibuliujančius dyzelino ratilus.
Apie dyzelino avariją Baltijos jūroje
Susitikimas Klaipėdoja August 28 Klaipėda visada buvo ir bus liberalių bei laisvų žmonių miestas, o susitikus trims liberalams lauk ilgos diskusijos apie miestą, jaunimą, galimybes jam, rinkimus ir jazzą!
Susitikimas Klaipėdoja
Vizitas Elektrėnuose ir Kaišiadoryse August 31 Švietimo kokybė regionuose. Ką siūlo Laisvės partija? Nors oras paskutinę vasaros dieną mūsų nedžiugino, tačiau Elektrėnų ir Kaišiadorių gyventojai mus pasitiko šiltai.
Vizitas Elektrėnuose ir Kaišiadoryse
Susitikimas su rinkėjais September 20 Smagiau, kai gali džiaugtis be veido skydelių ir šilto šaliko.
Susitikimas su Rinkėjais

Bendraukime

LinkedIn