Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Monika
Ošmianskienė

Mano prioritetai

1
6
Norintys džiaugtis žmonės su negalia
Savarankiški, užimti, kuriantys ir dirbantys žmonės su negalia bei savo gyvenimus turintys laimingi jų artimieji gali ir turi būti realybe. Gestų kalbos vertėjai renginiuose, neribojanti fizinė aplinka, pagalba polinkį į agresiją turinčių asmenų šeimoms yra mano tikslų sąrašo viršuje.
Lietuva - IT pažanguolė
Atviri duomenys - skaidri valstybė. Visos valstybės, savivaldybių, notarų paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu. Jokių skenuotų dokumentų ir dvigubų parašų. Duomenys privačiuose duomenų centruose. Chief Technology Officer (CTO) pozicija Vyriausybėje. IT sprendimai tiražuojami ir į kitas valstybes.
Sveikas ir aktyvus amžėjimas
Amžius neturi būti kliūtis išlaikyti gyvenimo kokybę ir pasirinkimų laisvę. Visi vyresni žmonės turi galėti dirbti, verslauti, mokytis, bendrauti, draugauti, mylėti ir būti mylimais, o prireikus gauti inovatyvias ir kokybiškas paslaugas savo namuose ar arti jų.
Gyvūnų gerovė
Žmonijos išnaudojami gyvūnai yra nors ir liūdna, bet neišvengiama realybė. Vis dėlto privalome tai minimizuoti iki būtinųjų poreikių ir tvirtai pasakyti, jog tokiems dalykams, kaip kailinių žvėrelių fermos ar lankų naudojimas medžioklėje Lietuvoje – ne vieta.
Aktyvi socialinė politika
Lietuvoje vyraujanti pinigų barstymo politika, auginanti nuo valstybės priklausančių žmonių mases, turi baigtis. Remkimės mokslu ir investuokime pinigus su aiškia socialine bei ekonomine grąža. Įsileiskime socialines inovacijas. Pašalpas turi keisti žmogui tiesiogiai naudingos investicijos.
Dirbantys ir kuriantys žmonės
Laisva rinka, savarankiškai dirbantys ir kuriantys žmonės turi būti palaikomi bei skatinami. Valstybės dėmesio ir tinkamų sąlygų turi sulaukti visi vykdantys individualią ar meninę veiklą. Deramo dėmesio turi sulaukti ir save realizuoti siekiantys žmonės su negalia.

Biografija

Kai eini ir darai – dalykai keičiasi. Šio įsitikinimo vedina žengiau į politiką. Šiandien esu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė ir Laisvės partijos frakcijos seniūnė, dirbu socialinių reikalų komitete. Manau, kad atėjo laikas žengti į priekį ir dirbti, kad žmonių su negalia poreikiai būtų išgirsti ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Neatitrūkti nuo žmonių, aktyviai veikti, priversti mąstyti bei patirti savo buvimu šalia – tai mano principai, kurie mane lydėtų ir Seime. Mano tikslai – tai mūsų visų tikslai. Aš įsitikinusi, kad visavertiško ir oraus gyvenimo nusipelnę esame visi – stiprūs ir silpni, jauni ir seni. pūkuoti ir pliki. Trumpai apie mane: Gimiau ir augau Vilniuje, šiame mieste įgijau ir išsilavinimą – Vilniaus universitete baigiau informatikos bakalauro ir magistro studijas. Dirbu nedidelėje, tačiau visame pasaulyje paslaugas teikiančioje įmonėje, mano pareigų lauke – tiek programavimas, tiek ir klientų aptarnavimas. Esu smalsus žmogus ir man daug kas įdomu, mokykloje buvau atsidavusi sportui, šiandien, pasikeitus aplinkybėms, daugiau domiuosi menu, genetika, mokslo, bei informacinių technologijų pasiekimais.

Naujienos

1
9
12 darbų Vilniui April 24 Savivaldybė Mano, kaip Vilniaus miesto tarybos narės, per metus nuveiktų darbų ataskaita rinkėjams.
Skaityti
Žirmūnų paplūdimio infrastruktūra bus dar patogesnė neįgaliesiems June 21 Savivaldybė "Paruoštas personalas, reikalinga įranga, patogi aplinka – visa tai žmonėms su judėjimo negalia dar nesenai atrodė tik neįmanoma svajonė." – sako miesto tarybos narė Monika Ošmianskienė.
Skaityti
Laisvės partija patvirtino rinkiminę programą June 13 Laisvės partija „Mums svarbi visų lygybė – ar tai būtų nevaisinga pora, ar LGBT šeima, ar negalią turintys žmonės." - kalbėjo A.Armonaitė.
Skaityti
Judėjimo negalią turintiems vaikams Vilniuje – 23 vaikų žaidimo aikštelės May 8 Savivaldybė "Universalaus dizaino principai vis dažniau aptinkami Lietuvoje ir tokioje jautrioje vietoje, kaip vaikų žaidimų aikštelės, yra ypatingai laukiami ir sveikintini", – teigia Monika Ošmianskienė, Vilniaus tarybos nerė
Skaityti
Virtualiame hakatone Vilnius ieškos viešojo transporto patrauklumo receptų May 5 Savivaldybė "Nors infrastruktūriniai pokyčiai vyksta, jie kartais užtrunka ilgai ir reikalauja didelių lėšų. Tuo tarpu internetinė erdvė ir programėlės šiandien prieinamos net ir neregiams“, – tvirtina M. Ošmianskienė.
Skaityti
Laisvės partija iškėlė kandidatus į Seimą Vilniaus apygardose April 30 Laisvės partija "Džiaugiuosi, kad pavyko suburti stiprių profesionalų komandą. Pašilaičiuose kandidatuos Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas, Žirmūnuose – IT specialistė ir kovotoja už neįgaliųjų teises Monika Ošmianskienė..."
Skaityti
Su gimtadieniu, Lietuva! February 16 Laisvės partija Steve'as Jobs‘as savo garsiojoje kalboje studentams palinkėjo išlikti alkaniems ir kvailiems. Man atrodo Laisvės partija kaip tik tokia ir yra – alkana, drąsi, kitokia ir nebijanti kažkam atrodyti kvailai.
Skaityti
Mano istorija November 16 Apie mane „Atrodo, kad vežimėlis yra blogiausia, kas gali nutikti, atidedi iki paskutinio, kol supranti, kad be jo daugiau negali“, – sakė M. Ošmianskienė.
Skaityti
Eini. Darai. Keičiasi. January 31 Apie mane „Ilgai tiesiog plaukusi pasroviui, viduje pasipiktindama: „Kodėl gi taip?“, „Kaip šitaip?“, vieną dieną nusprendžiau, kad reikia kažką keisti, eiti ir daryti, – pasakoja Monika.
Skaityti