Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Morgana
Danielė

Paaukok kandidato kampanijai

Mano prioritetai

1
5
Psichikos sveikata – šalies prioritetas
Psichikos sveikata yra šiuolaikinės visuomenės iššūkis. Jaunimo ir dirbančiųjų gera psichikos sveikata lemia ekonominį našumą, paslaugų kokybę, visų šalies sektorių augimą. Psichikos sveikatos visapusis gerinimas turi būti vienas svarbiausių ilgalaikių šalies tikslų.
Narkotikų politikos reforma
Sukurti pagalba, o ne bausme grįstą narkotikų politiką. Atsisveikinti su tarybine propaganda, išskaidrinti juodąją kanapių rinką ir pradėti rinkti mokesčius.
Veiksmingas lytinis švietimas
Teikti nemokamos kontracepcijos paslaugas jaunimui ir kitoms pažeidžiamoms grupėms. Plėsti reprodukcinės sveikatos paslaugų prieinamumą. Ir įžengti į XXI amžių.
Sureguliuotos sekso paslaugos
Teisiškai sureguliuoti sekso darbuotojų veiklą ir taip sudaryti sąlygas sekso darbuotojams mokėti mokesčius, įgyti sveikatos draudimą ir socialines garantijas.
Baudžiamosios sistemos reforma
Reformuoti Lietuvos baudžiamąją sistemą, sukuriant alternatyvią įkalinimui sistemą, o kai įkalinimas yra neišvengiamas, užtikrinti visas paslaugas, reikalingas asmens sėkmingam grįžimui į visuomenę.

Biografija

GIMIAU 1988 m. rugpjūčio 17 d. IŠSILAVINIMĄ gavau Vilniaus Universitete; anglų filologijos bakalaurą, dviejų sričių – Intermedialių studijų ir Politikos mokslų – magistrus. STAŽAVAUSI Vidurio Europos universitete, Žmogaus teisių ir Narkotikų politikos programoje. TARPTAUTINĘ PATIRTĮ įgavau dirbdama sveikatos apsaugos paslaugų ir narkotikų politikos klausimais Rytų Europos ir Centrinės Azijos regionuose. JUNGTINĖSE TAUTOSE buvau Pilietinės visuomenės tarybos narkotikų klausimais atstovė jaunimui. VADOVAVAU tarptautinei organizacijai narkotikų politikos klausimais „Youth RISE“. ĮKŪRIAU nevyriausybinę organizaciją „Jauna banga“ Lietuvoje. SEIME esu sveikatos komiteto narė, priklausomybių komisijos pirmininkė, tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės pirmininkė, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje narė. DOMIUOSI sveikatos bei socialine politika, žmogaus ir gyvūnų teisių apsauga. KALBU lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Naujienos

1
5
Farmacijos įstatymas December 30 Kodėl Lietuva nevertina kvalifikuotų specialistų?
Dekriminalizacijos baubai May 6 Kaip atpažinti melagienas?
Gyvūnų gerovė September 7 Gyvūnų gerovė – mūsų visų reikalas!
Legali kanapės rinka April 26 Podcast apie legalią kanapių rinką Kanadoje ir galimybes Lietuvoje.
Kartą Jungtinėse Tautose Apie priklausomybės gydymą kartu su Norvegijos Sveikatos apsaugos ministru.