Pasirašyk už Dainių Žalimą!

Nerijus
Vitkauskas

Mano prioritetai

1
3
Technologinis progresas
Gyvename dar niekada nematytų galimybių amžiuje. Mokslo ir technologijų laimėjimai kilstelėjo žmoniją į dar neregėtas aukštumas. Darbo jėgos automatizavimas, atviri duomenys, dirbtinio intelekto sprendimai gali būti pritaikomi ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir valstybės valdyme.
Aplinkosaugos sprendimai
Šiandien Lietuvoje turime unikalią galimybę imtis kryptingų reformų, skatindami tvarų gamtos išteklių naudojimą, informacijos prieinamumą, skaidrumą, modernių technologijų pritaikymą ir piliečių sąmoningumą bei aktyvumą.
Legalizuosime kanapėlę
Tai nėra kažkokia nauja idėja, dalyje pasaulio vietų kanapės yra įteisintos arba dekriminalizuotos ir tai atneša didelę naudą visai valstybei bei padeda kur kas efektyviau užtikrinti visuomenės saugumą, sveikatą ir gerovę.

Biografija

Esu programuotojas bei IT specialistas. Nuo pat vaikystės domiuosi kompiuteriais ir svajoju apie neišnaudotas milžiniškas jų pritaikymo galimybes kuriant modernesnę, skaidresnę ir geresnę Lietuvos valstybę. Vasaras ir savaitgalius praleisdavau kaime, todėl mano ryšys su gamta yra labai stiprus. Negaliu tiesiog tylėti ir stebėti, kada ji yra niokojama bei teršiama. Myliu augalus. Gimiau nepriklausomoje Lietuvoje ir ją suvokiu kaip laisvą, taikią, vakarietiškai demokratišką valstybę ir neleisiu niekam kėsintis į jos laisvę. Ateities Lietuvą matau kaip žalią, inovatyvią bei žmogaus teisęs gerbiančią šalį.

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
5
Pasirodžiau LRT debatuose September 25 Man teko didžiulė garbė ir atsakomybė atstovauti Laisvės partiją LRT tiesioginiuose Danės rinkimų apygardos debatuose.
Žiūrėti
Bendraujame Sostinės Dienose September 5 Su partijos bičiuliais dalyvavom Sostinės Dienose. Buvo labai įdomi patirtis sutikti tiek daug skirtingų žmonių ir jiems prisistatyti.
Partijos išvyka į Klaipėdą August 19 Partijos pirmininkė Aušrinė su komanda atvyko į Klaipėdą, kalbėjome su žmonėmis, dalinome lankstinukus, surengėme diskusiją verslo ir ekologijos tema.
Skelbiame kampanijos startą! July 27 Lietuvos politikoje yra per daug pykčio, rietenų ir destrukcijos. Ateiname tam, kad atneštume taiką, meilę ir džiaugsmą! Todėl pasirinkome šūkį: LAISVĖS PARTIJA - NORINTIEMS DŽIAUGTIS!
Nusprendžiau kandidatuoti! May 22 Nusprendžiau šių metų rinkimuose kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą su Laisvės partija! Kas kitas, jei ne mes patys?