D.U.K.

Narystė partijoje

Laisvės partija įsikūrė tam, kad drąsiai žengtume į ateitį, sėkmingai konkuruotume pasaulyje, visada gerbtume žmogaus teises ir ugdytume laisvą, atsakingą, kūrybingą ateities kartą. Įsipareigojame nedalyvauti visų kare prieš visus, o susitelki ties politikos turiniu ir siekti proveržio ekonomikoje, švietime bei kitose esminėse srityse.

Laisvės partija yra atviriausia partija Lietuvoje, todėl jos nariais gali tapti visi, užpildę anketą www.laisvespartija.lt/tapk-nariu/. Jeigu per paskutinius ketverius metus priklausėte kitai politinei partijai arba dalyvavote rinkimuose, Jūsų prašymas prieš teikiant Teisingumo ministerijai turi būti patvirtintas ne mažiau nei 3/5 visų Valdybos narių.

Tapdami Laisvės partijos nariu Jūs turėsite unikalią galimybę formuoti partijos politiką, vertybes, programą iš vidaus, dalyvaudami partijos valdybos, pirmininko rinkimuose, reitinguojant kandidatus į Seimo bei kitus rinkimus. Narystė taip pat suteikia galimybę susipažinti su liberaliai mąstančiais bendraminčiais iš įvairių profesinių sričių.

Partijos narius kviečiame prisidėti pagal norus ir galimybes. Vien buvimas kartu ir nario mokesčio mokėjimas yra didelė jūsų pagalba. O jei galite skirti daugiau laiko ar turite politinių ambicijų, kviečiame prisidėti daugiau: formuojant politiką, užsiimant organizaciniais darbais ir kitoje veikloje.

Nario mokestis yra 25 eurai per metus. Taip pat galima mokėti sumažintą arba padidintą nario mokestį. Nario mokestį sumokėję nariai turi balsavimo teisę. Mokesčio nesusimokėję nariai nėra šalinami iš partijos, tačiau gali balsuoti tik reitinguojant partijos sąrašus rinkimams.

Partijos struktūra

Partijos nariai visuotiniu balsavimu renka partijos pirmininką, valdybą, kontrolės, etikos ir skaidrumo komisijas. Partijos pirmininkas skiria administracijos vadovą. Partijos valdyba tvirtina administracijos vadovą. Žmones skirtinguose Lietuvos miestuose ir rajonuose kviečiame jungtis į teritorinius skyrius.

2023 m. birželio 10 d. vykusiame Laisvės partijos suvažiavime partijos pirmininke buvo perrinkta Aušrinė Armonaitė.

Valdybą sudaro: Aušrinė Armonaitė, Vytautas Mitalas, Raivydas Rakauskas, Daniel Ilkevič, Tomas Lekavičius, Ieva Pakarklytė, Tomas Vytautas Raskevičius, Lukas Stravinskas, Vytautas Kukarskas, Erika Kuročkina, Agnė Vaiciukevičiūtė, Vaidotas Ilgius, Iveta Paludnevičiūtė, Morgana Danielė, Ewelina Dobrowolska, Remigijus Šimašius, Andrius Skyrius, Justina Zaleckienė, Laura Bliujienė, Ligita Šapranavičiūtė, Barbora Vidauskienė, Marius Matijošaitis, Laurynas Ruskonis, Karolis Žemaitis, Mantas Aleksa ir Dalius Bučinskas.

Administracijos vadovė – Deimantė Kačinskienė: deimante@laisvespartija.lt, administracijos darbuotojai: Eligijus Gerulis: eligijus@laisvespartija.lt; Lauryna Dalmotaitė: lauryna@laisvespartija.lt; Vilija Gucevičiūtė: vilija@laisvespartija.lt; Raminta Lukšaitė: raminta@laisvespartija.lt; Mantvydas Šemeta: mantvydas@laisvespartija.lt; Žaneta Ševčenko: zaneta@laisvespartija.lt; Jekaterina Smirnova: jekaterina@laisvespartija.lt;

Partija politikoje

Dalyvausime visuose 2024 metų rinkimuose: Prezidento, Europos Parlamento ir Seimo

Laisvės partiją finansuoja jos nariai, mokėdami metinį nario mokestį, įsigydami partijos atributiką, skirdami 0,6% GPM. Rinkiminiu laikotarpiu partijai gali būti skiriama parama, nepriklausomai ar esi partijos narys, į atskirą rinkiminę sąskaitą. Vienas iš šaltinių yra valstybės dotacija už rezultatus rinkimuose.