2022-06-07

Atidaryta Inovacijų agentūra

Inovacijų agentūra oficialiai atidaryta! Vakar duris atvėrė jos biuras Vilniuje ir pristatyta naujosios agentūros vadovė – aktyvi verslo ir švietimo bendruomenės narė Romualda Stragiene.
Pagal geriausią užsienio šalių praktiką įkurta Inovacijų agentūra veiks ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje – iš viso 14-oje miestų! Išskirtinę uogienę verdanti močiutė Visagine, perdirbto pluošto marškinėlių gamintojai Panevėžyje, fintech startuolis Vilniuje – visi šie verslai turės vienodas galimybes gauti koncentruotą ir profesionalią pagalbą kiekviename žingsnyje.
Inovacijų agentūra teiks konsultacijas pradedantiems ir plečiantiems verslą, norintiems patekti į tarptautinę rinką, padės auginti kompetencijas, gauti finansavimą, pradėti bendradarbiavimą ir kt. Šiomis paslaugomis galės pasinaudoti kiekvienas verslas – nuo mažiausios idėjos iki didelės kompanijos.
„Nuoseklus dėmesys proveržio industrijoms – biotechnologijoms, inžinerinei pramonei, skaitmeninei industrijai ar net kosmosui Lietuvą gali padaryti viena turtingiausių Europos valstybių. Drąsiai svajokime ir nuosekliai dirbkime, kad šios svajonės pildytųsi“, – sakė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos