2022-08-24

Pradedame Ukrainos atstatymo darbus

Ukrainai minint Nepriklausomybės dieną Vyriausybėje uždegėme žalią šviesą mūsų šalies dalyvavimui Ukrainos atstatyme. Pirmi darbai jau ryškėja – kartu atstatysime stiprią ir laisvą Ukrainą!
„Laukia daug darbo, tačiau džiugu, kad diskusijos po truputį virsta konkretesniais susitarimais. Dėkoju visiems, kas mums padeda ir dalyvaus Ukrainos atstatymo darbuose. Tai yra mažiausia, ką mes galime padaryti padėdami Ukrainai“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.
Ką darysime pirmiausia?
 Rūpinsimės švietimo, ugdymo įstaigų ir susisiekimo infrastruktūros atstatymu bei įrengsime laikinus būstus namų netekusiems žmonėms.
 Įrengsime mobilią gyvenamąją stovyklą statyba Borodyankos miestelyje, kur apie 700 žmonių per karą neteko namų, sugriauto tilto Kyjivo srityje;
 Atstatysime vaikų darželį Irpinės mieste ir mokyklą Borodyankoje;
 Atstatysime sugriautą tiltą Kyjivo srityje.
Anot A. Armonaitės, pasikeitusi karo eiga, statybinių medžiagų ar darbininkų trūkumas bei kiti sunkiai prognozuojami dalykai gali koreguoti planus, tačiau bus siekiama, kad mobili gyvenvietė namų netekusiems žmonės Borodyankoje būtų užbaigta jau iki šių metų pabaigos.
Slava Ukraini!

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos