2022-06-09

Reprodukcinei diktatūrai moterims – NE!

Kol vieni kovoja dėl daugiau žmogaus teisių ir laisvių, kiti užsimoja atimti moters teisę į savo kūną.
Tyliai stumiamu opozicijos projektu norima įtvirtinti „krizinio nėštumo“ sąvoką ir nepageidaujamą nėštumą norinčias nutraukti moteris priverstinai nukreipti į krizinio nėštumo centrus.
„Šis projektas yra labai pavojingas – juo tiesiamas kelias prieš moterų teises veikiančioms radikalioms organizacijoms. Išgalvotą reiškinį (nei medicinoje, nei teisėje „krizinio nėštumo“ termino nėra) patiriančios moterys būtų siunčiamos į radikalias, religines, nemokslines NVO, kad būtų atkalbėtos ir toliau nešiotų nepageidaujamą ar net pažeistą vaisių “, — sako Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė.
Vietoje to, kad spręstų realias moterų problemas, gerintų lytinį švietimą, plėstų pagalbos tinklą patiriančioms smurtą artimoje aplinkoje, išgyvenusioms seksualinę prievartą ir t.t., pasiūlymo autoriai siūlo įstatymu įtvirtinti ir finansuoti kišimąsi į moters privatų gyvenimą.
Įstatymo projektas pateikimo stadiją Seime jau praėjo. Sveikas protas turi jį sustabdyti DABAR, kol Lietuva netapo Gileado respublika!

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.