Kaunas

Pirmininkė

Ligita Šapranavičiūtė

Kaunas

Pirmininkė

Ligita Šapranavičiūtė

Kauno skyrius – sparčiai auganti ir ambicinga bendruomenė!

„Laisvės partijos Kauno skyrius yra didelė šeima, kurią sudaro skirtingi, bet savo vertybėmis ir pažiūromis panašūs žmonės. Mes matome galimybes mieste pasiekti daugiau ir prisidėti kuriant Kauno bendruomenę, esame veržlūs, turime ambicijų ir idėjų, kuriomis norime gerinti miestą. Tikimės, kad skyrius augs ne tik savo žmonių skaičiumi, bet ir darbais Kauno miestui. Norime, kad Kaunas būtų miestas, kuriame gera visiems“ – atskleidžia Kauno skyriaus pirmininkė Ligita Šapranavičiūtė.

Kaunas yra miestas, kuriame istorija persipina su inovacijomis ir progresyviomis idėjomis. Tai – modernus, pilnas laisvės ir kultūros miestas, kuriame kiekvienas randa savo sritį veikti ir tobulėti. Toks yra ir Laisvės partijos Kauno skyrius – esame bendruomenė, kuriai svarbu vystyti Kauną kaip modernų, inovatyvų miestą, nepamirštant turtingos istorijos.

Kauno skyrius, kuriame susibūrę beveik 400 narių, ne tik teoriškai kalba apie Lietuvos ir Kauno laisvės idėjas, bet ir praktiškai siekia prisidėti prie miesto žengimo į priekį ir užtikrinti miestiečių poreikius:

  • siekiame užtikrinti miesto žaliųjų zonų vientisumą;
  • inicijuojame ir prisidedame prie iniciatyvų, skirtų užtikrinti žmogaus teisių apsaugą;
  • bendradarbiaujame su organizacijoms, kurios teikia pagalbą negalią, priklausomybes turintiems žmonėms;
  • organizuojame viešas diskusijas ir veiklas;
  • skatiname visuomenės politinį aktyvumą.

Susijusios naujienos

PRISIJUNKITE!

Nori tapti nariu?

Užpildyk pretendento anketą.

Nerandi skyriaus savo savivaldybėje?

Rašyk info@laisvespartija.lt