Šakiai

Pirmininkas

Mantas Aleksa

Šakiai

Pirmininkas

Mantas Aleksa

Šakių rajonas – didikų dvarais ir kvapą gniaužiančiais piliakalniais garsėjantis kraštas, kuriame savo gyvenimą pradėjo ir tokios istorinės asmenybės kaip Jonas Jablonskis ar Vincas Kudirka. 

Poniškomis privilegijomis į svečius kviečiantis Šakių rajonas išsiskiria svetingumu, darbštumu ir bendruomeniškumu, tačiau labiausiai čia stinga politinės įvairovės, galimybių jaunimui bei liberalios politinės krypties, kurią vieninteliai siūlome mes – Laisvės partijos Šakiuose atstovai. 

Šakių Laisvės partijos skyriuje buriasi jaunatviški, kūrybingi, idėjų kupini kraštiečiai, išsiilgę pokyčių ir kitokios politinės kultūros mūsų gražiame regione. 

Mūsų skyriuje laukiami visi, durys čia atviros kiekvienam kraštiečiui ir kiekvienai idėjai, kuri gali pakeisti Šakių rajono ateitį ir sukurti ją šviesią, jaukią bei įkvepiančią būtent čia likti ir kurti savo gyvenimą. 

Tikime, kad mūsų rajonas yra pilnas gražių, atvirų bei kūrybingų žmonių, kuriems rūpi Šakių krašto ateitis, mūsų durys atviros visiems, junkitės prie Šakių skyriaus! 

Susijusios naujienos

PRISIJUNKITE!

Nori tapti nariu?

Užpildyk pretendento anketą.

Nerandi skyriaus savo savivaldybėje?

Rašyk info@laisvespartija.lt