2022-09-01

Vilniuje atidaryta Pilaitės gimnazija

Stipriems, drąsiems ir kūrybingiems ateities kūrėjams ateities švietimo reikia dabar!
Tikime, kad šiandien Vilniuje duris atvėrusi nauja Pilaitės gimnazija bus visų Lietuvos ateities mokyklų etalonas bei įrodymas, kad dėl vieno tikslo dirbanti bendruomenė su savivalda gali sukurti geriausią erdvę šiuolaikiškam švietimui.
„Ši mokykla yra geras pavyzdys, kaip iš mažo iniciatyvos kamuoliuko atsiranda rezultatas. Tai man yra pats mieliausias projektas, kuriame esu dalyvavęs dirbdamas miesto Taryboje. Ši mokykla bus gyvas liudijimas prieš akis, kad labai norint viskas yra įmanoma“, – džiaugiasi Seimo Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas.
Laisvei ir kūrybai atviros mokyklų erdvės – tik vienas iš žingsnių tam, kad kiekvienas mokinys ir mokytojas Rugsėjo 1-ąją pasitiktų kaip šventę. Motyvuoti mokytojai, nuo patyčių saugi aplinka, šiuolaikiškas pamokų turinys, 21-am amžiui aktualus švietimas apie sveikatą yra siekiamybės, dėl kurių nuosekliai dirbsime toliau ir siūlysime konkrečius sprendimus.
Įkvepiančių mokslo metų!
Nori atnešti švietimo pokyčius į savo miestą ar rajoną? Turi stogą raunančių idėjų, paversiančių tavo miestą Lietuvos švietimo etalonu? Nebelauk, kol jas įgyvendink kiti – imkis pokyčių kandidatuodamas savivaldybių tarybų rinkimuose! Ateities kūrėjams reikia tavęs: https://laisvespartija.lt/kandidatuok/
#politinėreklama. Parengė Laisvės partija

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.