2022-05-16

Dėl Partnerystės SUSITARTA.

Šią savaitę su Seimo valdančiosios koalicijos partneriais pristatėme naują partnerystės projektą – per metus pagaliau pasiektą bendrą susitarimą.

Teikiame Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris leis visoms poroms teisiškai apsaugoti savo santykius. Tai – rezultatas kompromiso, padaryto ilgai diskutuojant tiek su Seimo pozicijos, tiek opozicijos nariais.

„Laisvės partija buvo už liberalesnį įstatymą, tačiau po ilgų diskusijų įvertinome, kad tik šis, konservatyvusis, gali surinkti 60 koalicijos partnerių balsų ir kartu su geros valios Seimo nariais iš kitų frakcijų būti priimtas“, – sako Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė pabrėžia, kad turime pagaliau žengti žingsnį į priekį, kad ir koks jis būtų mažas.

„Estijoje partnerystę įteisinantis įstatymas priimtas jau seniau, Latvijoje liko paskutinis, trečias balsavimas. Įteisindami partnerystę mes dar labiau įsitvirtinsime vakarietiškų ir demokratinių vertybių valstybių šeimoje, atsiribosime nuo putino ir lukašenkos ideologijos pasaulio“, – teigia Laisvės partijos pirmininkės Aušrinė Armonaitė.

Jau netrukus projektas bus pateiktas Seimo salėje. Tikime, kad susitarimas bus įgyvendintas ir ilgai lauktas pokytis įvyks!

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.