2024-01-02

Laisvės partija kviečia išrinkti Europos Parlamento sąrašo vedlį

Laisvės partija antradienį pradėjo savo pasiruošimą Europos Parlamento (EP) rinkimams – nuo šiandien prasidėjo registracija kandidatų sąrašo reitingavimui.

Kaip ir praėjusių rinkimų metu, taip ir šiemet, kandidatų sąrašą reitinguoti gali ne tik partijos nariai, bet ir visi Lietuvos piliečiai nuo 16 metų, nepriklausantys jokiai kitai politinei partijai ar komitetui, bet palaikantys ir pritariantys Laisvės partijos vertybėms bei veiklai. Tačiau tam, kaip pažymi Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, reikalinga išankstinė registracija reitingavimui.

„Laisvės partija visada buvo atvira ir demokratiška. Turime stiprią kandidatų komandą, todėl kviečiame nepraleisti progos nuspręsti, kas bus tie esminiai lyderiai, sprendžiantys ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos ateitį“, – tikina A. Armonaitė.

Registracija būsimam Laisvės partijos EP kandidatų sąrašo reitingavimui bus vykdoma iki sausio 12 dienos, o pats reitingavimas vyks sausio 15–17 dienomis. Galutinis EP kandidatų sąrašas bus tvirtinamas sausio 20 d. vyksiančio Laisvės partijos Suvažiavimo metu.

Simpatikų registracijos anketą galima rasti čia: https://shorturl.at/dfTX1.

Europos Parlamento rinkimai vyks 2024 metų birželį.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos