2024-01-15

Laisvės partija renkasi į suvažiavimą – tvirtins kandidatus bei rinkimų programas

Sausio 20-ąją rengiamas Laisvės partijos suvažiavimas. Jo metu partijos nariai bei palaikytojai tvirtins kandidatus į šalies Prezidentus ir Europos Parlamentą bei jų rinkimines programas.

Suvažiavimo metu bus pristatytas bei patvirtintas jau išreitinguotas kandidatų į EP sąrašas, taip pat bus pristatyta EP rinkiminė programa. „Laisviečių“ remiamas kandidatas į Prezidentus prof. Dainius Žalimas suvažiavimo metu irgi pristatys savo rinkiminę programą, kuri, kaip ir pats kandidatas, taip pat turės būti patvirtinti.

Laisvės partijos kandidatų į Europos Parlamento sąrašą nariai ir simpatikai reitinguoja sausio 15–17 dienomis, kiekvienas balsuojantis turi išreitinguoti penkis kandidatus.

„Laisvės partija pirmą kartą dalyvaus Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose. Mums labai svarbu, kad liberaliai mąstantys Lietuvos piliečiai juose būtų aktyvūs ir turėtų savo kandidatus, kurie drąsiai atstovautų ir gintų laisvos šalies bei laisvų žmonių vertybes”, –  sako partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Suvažiavime dalyvaus Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, kandidatas į Prezidentus prof. Dainius Žalimas, kiti partijos lyderiai, partijos nariai bei svečiai.

Laisvės partijos suvažiavimas numatomas sausio 20 d., šeštadienį, 13 val. „Talent Garden Vilnius“, Vilniaus g. 33.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos