2022-09-10

Pradedame Seimo rudens sesiją!

Prasidėjo penktoji Seimo sesija!
Ateinantys mėnesiai bus sudėtingi. Turėsime rasti geriausius sprendimus ekonominėms rusijos karo Ukrainoje pasekmėms, tačiau susivieniję jas įveiksime ir išgyvensime nelengvą žiemą. Pavasaris ateis.
Pastarųjų metų krizių – pandemijos, nelegalios migracijos, karo Ukrainoje – akivaizdoje dirbome ne tik tam, kad jas įveiktume bei užkamšytume atsivėrusias skyles. Mes nuolat galvojome ir apie ateitį. Lygiai taip pat dabar nesiruošiame į stalčių padėti klausimų, svarbių kuriant ne tik sočią, bet ir laisvą bei laimingą ateities visuomenę.
„Pažadu, kad Laisvės frakcija bus aktyvi, matoma ir konstruktyvi, kelianti mūsų šalies pažangai svarbius klausimus. Kitaip tariant, bus tokia pati, kokia buvo anksčiau, tik geresnė”, – sako Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas.
Prioritetą ir toliau teiksime švietimui ir mokslui, žmogaus teisių klausimams, stipriam žaliosios energetikos sektoriui, nuosekliam žmonių pajamų augimui bei valstybės tarnybos reformai. Į naująjį politinį sezoną žengiame pasiruošę dėl šių klausimų daug ir nuosekliai dirbti!

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos