2022-09-09

Kaip stiprinsime Lietuvos savivaldą?

Laisvės frakcijos nariai Vytautas Mitalas ir Silva Lengvinienė bei susisiekimo ministras Marius Skuodis dalyvavo Prezidentūroje surengtame kasmetiniame Regionų forume. Jame politikai ir kiti savivaldos specialistai dalinosi idėjomis dėl glaudesnės centrinės ir vietos valdžios partnerystės, investicijų, ekonomikos proveržio bei kitų visiems šalies regionams gyvybiškai svarbių klausimų.
„Kiekviena bendruomenė nusipelno stiprios savivaldos, kuri efektyviai kuria regionų ateitį, o inovatyvius sprendimus greitai paverčia realybe. Kai siūlėme valstybinės žemės perdavimą savivaldybėms įtraukti į koalicijos sutartį, nesitikėjau, kad šis klausimas taip efektyviai ir be didesnių prieštaravimų jau bus išspręstas per pirmąją kadencijos pusę. Svarbu nesustoti ir šią kryptį tęsti rudens sesijoje priimant įstatymus, leisiančius savivaldai skolintis laisviau“, – sako Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas.
Stiprūs ir inovatyvūs regionai neįmanomi be juose dirbančių drąsių ateities kūrėjų. Tapk vienu iš jų ir kandidatuok 2023 m. savivaldybių tarybų rinkimuose su Laisvės partija!
Prisijunk prie kandidatų čia – www.laisvespartija.lt/kandidatuok
#politinėreklama. Parengė Laisvės partija

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.