2022-09-08

Siekiame mokyklas paversti saugiomis ateities kūrėjams

Tęsiame darbą dėl saugių mokyklų ateities kūrėjams! Laisvės frakcijos narys Tomas Vytautas Raskevičius sušaukė Lietuvos Respublikos Seimas Žmogaus teisių komiteto posėdį, skirtą apžvelgti patyčių prevencijos situaciją šalies mokyklose.
Diskusija su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei nevyriausybinių organizacijų atstovais aiškiai parodė – problema sprendžiama tik formaliai, o nacionaliniai tyrimai dėl smurto ir patyčių išvis nėra vykdomi.
„Patyčių situacijos tyrimas apklausiant moksleivius ir jų tėvus turėtų būti vykdomas reguliariai. Tik pripažinę ir atskleidę problemos mastą, galėsime imtis reikiamų veiksmų. Neturint kasmet renkamų duomenų prevencija gerai atrodys tik popieriuje, o ne realybėje”, – teigia Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.
Bendradarbiaudamas su Vilniaus miesto savivaldybe, artimiausiu metu politikas tokią apklausą inicijuos Vilniaus mokyklose. Apie jos įgyvendinimą penktadienį Tomas Vytautas Raskevičius kalbėsis su savivaldybės Žmogaus teisių komisija.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.