2022-06-21

Skiriame daugiau paramos verslams iš Ukrainos

Tam, kad rusijai tebevykdant karą Ukrainos verslai Lietuvoje galėtų saugiai tęsti ir plėsti veiklą, Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristato naujas paramos priemones.

Verslai iš Ukrainos, nuo karo pradžios perkėlę veiklą į mūsų šalį, nuo šiandien gali gauti 10 tūkst. eurų vienkartinę išmoką už verslo įsteigimą, o už kiekvieną naują sukurtą darbo vietą jiems gali būti išmokėta 5 tūkst. eurų parama.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė atkreipia dėmesį, kad daugiau kaip tris mėnesius besitęsiantis rusijos karas Ukrainoje griauna ne tik žmonių likimus, bet ir šalies ekonomiką – būtina padėti jam išlikti.

„Siekdami padėti Ukrainos įmonėms, kurios dabar negali tęsti veiklos savo šalyje, operatyviai parengėme ir patvirtinome naują pagalbos priemonę. Ji paskatins Ukrainos įmones ir verslininkus plėtoti veiklą Lietuvoje ir kurti naujas darbo vietas“, – sako A. Armonaitė.

Subsidijas galės gauti visi iš Ukrainos atvykę verslai su ne mažiau kaip 10 darbo vietų. Visa informacija apie pagalbą verslui – nuorodoje komentarų skiltyje.

 

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos