2022-08-26

Vilniaus danguje turi būti vietos oro balionams!

Vilniaus dangus neįsivaizduojamas be oro balionų, tačiau nauja skrydžių tvarka kėsinasi juos ištrinti iš sostinės peizažo.
Tam, kad tai neįvyktų, susisiekimo ministras Marius Skuodis susitiko su atsakingų institucijų atstovais. Anot ministro, oro balionai yra ne tik miesto identiteto dalis, bet ir turizmo vizitinė kortelė, todėl būtina padaryti viską, kad jie toliau galėtų skristi virš Vilniaus.
„Klausimas, kaip reguliuoti oro erdvę taip, kad saugumas būtų užtikrintas nedarant kardinalių suvaržymų. Man atrodo, kad oro erdvėje virš Vilniaus yra pakankamai erdvės visiems“, – teigia M. Skuodis.
„Džiaugiuosi, kad ministras girdi, ką sakome –Vilniaus danguje turi būti vietos oro balionams. Linkiu ir toliau nepasiduoti technokratų įtikinėjimams bei leisti išlaikyti šį puikų Vilniaus akcentą“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
Iki kito oro balionų skrydžių sezono gegužės mėnesį pradžios numatoma tęsti dialogą su visomis suinteresuotomis pusėmis ir specialioje darbo grupėje diskutuoti dėl konkrečių sprendimų.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.