2022-07-12

Vilniuje surengta tarptautinė konferencija „Rebuild Europe“

Nors kruvinas karas tebevyksta, vieną dieną jis baigsis Ukrainos pergale. Tai dienai metas ruoštis dabar – jai atėjus ne tik pasodinsime putiną ir jo nusikaltėlius į Hagos teismo suolą, bet ir padėsime atstatyti stiprią, klestinčią, europietišką Ukrainą.
Šiandien Ekonomikos ir inovacijų ministerija surengė tarptautinę konferenciją „Rebuild Europe“, diskusijoms apie konkrečias priemones suvienijusią partnerius iš Ukrainos ir Europos Sąjungos institucijų bei verslo atstovus.
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pabrėžė, kad Ukrainoje būtina kuo sparčiau atstatyti ligonines, mokyklas, svarbius tiltus ar kelius, šildymo, vandentiekio, dujų tinklus – tai padės laimėti karą ir žmonėms išgyventi šaltą žiemą.
„Europos Sąjunga ruošiasi finansuoti Ukrainos atstatymą. Manau, kad papildomai finansiškai turėtų prisidėti ir Lietuva, kuri nuolat rodo pavyzdį kitiems remdama Ukrainą. Ukraina po karo bus stipresnė. Tai bus europietiška, ekologiška, moderni valstybė, ES narė, ir mes jai padėsime, kuo galėsime“, – sako Laisvės partijos pirmininkė.

Daugiau naujienų ir aktualijų:

Kitos naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.