Pirmyn,
Pasaulio lietuviai!

Kviečiame visus Lietuvos piliečius balsuoti referendume dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo ir žymėti TAIP už Pasaulio Lietuvą!

Pirmyn,
Pasaulio lietuviai!

Kviečiame visus Lietuvos piliečius balsuoti referendume dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo ir žymėti TAIP už Pasaulio Lietuvą!

Svarbu užsienyje gyvenantiems piliečiams!

Užsiregistravę balsuoti internetu, sutaupysite laiko atvykę į diplomatinę atstovybę ar balsavimo punktą. Daugiau informacijos – šio puslapio apačioje.

Nedalyvavimas referendume tolygu balsavimui PRIEŠ. Kad referendumas įvyktų, pasiūlymą keisti LR Konstituciją turi paremti daugiau kaip pusė Lietuvos piliečių, o atvykti balsuoti „TAIP" - net 1,2 mln. Lietuvos piliečių. Todėl didelis žmonių aktyvumas yra labai svarbus.

PRIEŽASTYS, kodėl Laisvės partija palaiko pilietybės išsaugojimą?

*2023 m. gruodžio mėn. LRVK užsakymu Spinter Research atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenys.

“Referendume dėl pilietybės išsaugojimo spręsis ne tik daugybės užsienyje gyvenančių lietuvių, bet ir pačios Lietuvos ateitis.

„Tai yra karta, stovėjusi Baltijos kelyje, tai yra karta, veikusi Lietuvos Nepriklausomybės ištakose. Tai karta, padėjusi pamatus šiandienos Lietuvos sėkmei.“

Dėl to labai svarbu, kad balsuoti ateitų kuo daugiau žmonių: užsienyje gyvenantys lietuviai ir patys Lietuvos gyventojai, nes būtent jie sudaro rinkėjų daugumą”

- Laisvės partijos pirmininkė ir Pasaulio lietuvių apygardoje išrinkta Seimo narės Aušrinės Armonaitė.

Balsavimo biuletenio pavyzdys

Dažnai aptariamos temos referendumo diskusijose:

Jei turite daugiau klausimų ir abejonių, informacijos ieškokite čia

Aktuali informacija balsuojantiems:

Visi Lietuvos piliečiai, gyvenantys užsienyje, sutaupys laiko vykdami balsuoti į diplomatinę atstovybę ar balsavimo punktą užsienyje, užsiregistruodami VRK puslapyje: