Monika Ošmianskienė

Kandidatė į Europos Parlamentą, Seimo Europos reikalų, Socialinių reikalų ir darbo, Ateities komitetų narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė. www.osmianskiene.lt

Monika Ošmianskienė

Kandidatė į Europos Parlamentą, Seimo Europos reikalų, Socialinių reikalų ir darbo, Ateities komitetų narė, Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkė. www.osmianskiene.lt

Europos Sąjunga pirmiausia yra apie žmones – Tave, mane ir ateities kartas. Galimybė keliauti, studijuoti, gyventi visoje ES laisvai ir taikoje nėra savaime suprantamas dalykas, tai yra europinės vertybės kurias reikia saugoti ir puoselėti, todėl kandidatuoju į Europos Parlamentą, kuriame, gavusi Jūsų pasitikėjimą, labiausiai siekčiau šių tikslų:

  • Nuvykti traukiniu per dieną į bet kurią Europos sostinę yra mano sena svajonė ir pirmasis prioritetas. Kelionės traukiniu yra patogios, saugios, greitos ir dovanoja gražius vaizdus už lango. Kelionės traukiniu tausoja gamtą. Nuvykti iš Vilniaus į Ryga yra puiku, tačiau turime siekti ambicingesnių tikslų.
  • Paramos Ukrainai užtikrinimas yra antrasis mano prioritetas. Ukrainos pergalė ir narystė Europos sąjungoje yra Europos stabilumo klausimas. Tai yra ir Lietuvos nacionalinio saugumo klausimas. Ukrainoje plaka europietiška širdis.
  • Galimybė laisvai ir patogiai keliauti žmonėms su negalia yra trečiasis mano prioritetas. Nuo lėktuvų check’in’o iki viešbučio numerių užsakymo – sieksiu, kad procesas būtų patogus ir paprastas kiekvienam.
  • Pagalba rastis ir plėtotis inovacijoms yra ketvirtasis mano prioritetas, Dirbtinis intelektas ar biotechnologijos yra nenuginčijama šio pasaulio ateities dalis, negalima leisti, kad nepagrįstos baimės ar biurokratizacija kištų koją Europos sąjungos progresui. Politikoje labai trūksta giliau technologijas suprantančių žmonių. Aš suprantu.

Ne tik mūsų kiemo, bet visos Europos ir visos Vakarų civilizacijos sėkmė ir išlikimas spręsis per ateinančius kelerius metus!

Prašau Jūsų palaikymo.

Susijusios naujienos

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.